Fiyat Talep Formu
İstek & Öneri Formu

KURUMSAL

ŞİMŞEK ASANSÖR SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. "Adem ŞİMŞEK" 1990 yılında asansör, mutlak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak attığı adımları her geçen gün daha da büyütüyor.
Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri üreterek rekabette kazanan, üstün hizmetler sunan, kendisini tercih edenlere değer yaratmayı ilke edinmiş, hızla değişen teknolojiyi takip edip, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan.
Güvenlik, kalite, estetik ve tasarım değerlerinden ödün vermeden sağlam temellerle ürettiğimiz ürünlerimiz bizler için gurur kaynağı olurken, duymuş oldukları güven bizleri memnun etmiştir.
Deneyimli kadromuz ve sahip olduğumuz bilgi birikimi ile sektörün olumlu yönde gelişimine katkıda bulunmak, değer oluşturmak başlıca hedeflerimiz arasındadır. Şimşek Asansör güven duyulan, kalıcı bir firma olmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Verdiğimiz tüm asansör hizmetlerinde, insan hayatına sonsuz saygı duymak, yetenekli ve deneyimli ekibimizle sizlere ekonomik, mükemmel hizmet sunmak ve sizlere layık bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

Hizmetlerimiz, çözümlerimiz, hizmet sonrası desteğimiz, sağladığımız güvenirlilik, sınırsız hizmetlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerimizin ilk adresi son noktası olmak.